Dnia 16.06.2015 r. w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Zdunach pracownicy Zespołu Interwencji Kryzysowej w Krotoszynie gościli młodszego aspiranta Piotra Szczepaniaka - laureata plebiscytu Super Glina 2014 "Głosu Wielkopolskiego" i Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Policjant, który na co dzień pełni funkcję Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Krotoszynie w trwającym przez cały maj plebiscycie na najsympatyczniejszego i najlepszego policjanta w województwie wielkopolskim pokonał w SMS- owym konkursie 80 kandydatów zdobywając tym samym drugie miejsce. Warto podkreślić, że w powiatowym etapie konkursu Piotr Szczepaniak został niekwestionowanym zwycięzcą.  
Podczas uroczystego uhonorowania zwycięzców w dniu 11.06.2015 r. na terenie siedziby Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu krotoszynianin otrzymał statuetki i nagrody rzeczowe z rąk redaktora naczelnego Głosu Wielkopolskiego Adama Pawłowskiego, szefa wielkopolskich policjantów inspektora Rafała Batkowskiego oraz wiceprzewodniczącego ZW NSZZP województwa wielkopolskiego Błażeja Dulata.
Super Glina 2014 uzyskaną w plebiscycie nagrodę w wysokości 1000 zł przekazał na rzecz dzieci przebywających w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Zdunach. W związku ze zbliżającymi się wakacjami kadra Ośrodka w porozumieniu z ofiarodawcą ustaliła, że pieniądze zostaną przeznaczone na zorganizowanie letniego wypoczynku. Mamy nadzieję, że dzieci spędzą radosny czas i zobaczą bardziej kolorowy świat.                      
W imieniu najmniejszych mieszkańców Ośrodka podziękowania na ręce Piotra Szczepaniaka złożyli: dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie - Andrzej Piotrowski, kierownik Zespołu Interwencji Kryzysowej - Tadeusz Ciesiółka oraz pozostali pracownicy.

 

 

 

 

 Tekst i fotografia: Anna Rowicka