Zapraszamy na mecz charytatywny - 26.09.2015 r. gramy dla Kacpra Frąszczaka

 

APEL   DO  DARCZYŃCÓW

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc  finansową  dla  Kacpra  Frąszczaka.  Kacper  urodził  się 31 października 2005 roku, obecnie ma 9 lat. Dorastał zdrowo i nic nie wskazywało na to, że się coś złego wydarzy w  naszym życiu. Uczęszczał do Szkoły Podstawowej  w Krotoszynie i z bardzo dobrymi wynikami ukończył pierwszą klasę. 

W nocy z 8/9 lipca 2013 r.  Kacper dostał udaru mózgu.  Jak wykazały późniejsze badania, był to niedokrwienny udar mózgu z porażeniem połowiczym prawostronnym. W toku kolejnych badań wynikło również, że syn ma nadciśnienie tętnicze, cechy cholestazy oraz niewydolność nerek, która nie dawała dotychczas żadnych sygnałów ani objawów.  Po wakacjach spędzonych w szpitalnych murach, Kacper objęty jest wielospecjalistyczną opieką medyczną. Uczęszcza również na rehabilitację do Ośrodka Rehabilitacji dla Dzieci w Piaskach koło Gostynia woj. wielkopolskie (35 km od miejsca zamieszkania) oraz do Przychodni Rehabilitacji Wczesnodziecięcej w Krotoszynie. Aby jak najszybciej odzyskać  sprawność  fizyczną prawej rączki i nóżki (do tej pory pisał prawą ręką), dużo ćwiczy w domu. By ograniczyć ryzyko zachorowań i zaległości w nauce, prowadzony jest indywidualnym tokiem nauczania. Kacper bardzo dzielnie znosi chorobę. Niestety jego wyniki badań są niekorzystne dla procesu leczenia. Obecnie jest objęty programem Automatycznej Dializy Otrzewnowej (tzn. dializowany jest w domu, w nocy podczas snu). Dzięki temu może w miarę możliwości „normalnie” funkcjonować w dzień. Jest oczekującym biorcą na nerkę. Zbieramy środki na kontynuację rehabilitacji oraz leczenie wielospecjalistyczne. BARDZO prosimy o POMOC i WSPARCIE!     

*Darowizny prosimy wpłacać na konto:

Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa,

BPH SA 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

z dopiskiem: 22574 FRĄSZCZAK KACPER - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

*Można też przekazać 1% podatku. Wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać:

 

KRS: 0000037904,

a w polu "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE: 22574 FRĄSZCZAK KACPER

 

Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych OPP

- dzięki temu będziemy wiedzieli, kto udzielił wsparcia naszym podopiecznym.

                                                                                                   Kontakt:   

                                                                Kacper Frąszczak

     ul. Karłowicza 7

      63-700 Krotoszyn

      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

        http://dzieciom.pl/podopieczni/22574