W związku z pożarem budynku przy ul. Młyńskiej 2d trwa obecnie ewakuacja Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie.

Tymczasowa siedziba placówki (także Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności) została przeniesiona do Ośrodka Interwencji Kryzysowej przy Osiedlu Sikorskiego 7 w Krotoszynie (budynek Żłobka "Miś").

PCPR rozpocznie tam działalność od środy – 18 lipca 2018 r., w godzinach 7:00-15:00 (tel.  62 722 75 30).

WAŻNE!!!

Wszelkie wnioski i pisma adresowane do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności można składać w Ośrodku Interwencji Kryzysowej przy os. Sikorskiego 7 oraz w punkcie podawczym Starostwa Powiatowego w Krotoszynie przy ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10 – budynek główny, pokój nr 12 (parter, pokój przy wejściu).

Po odbiór orzeczeń o niepełnosprawności, legitymacji i kart parkingowych zapraszamy od środy 18 lipca 2018 r. do tymczasowej siedziby PCPR przy os. Sikorskiego 7 w Krotoszynie.

W sprawach PILNYCH tymczasowo można kontaktować się z kierownikami działów:

* Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) - Danutą Grześkowiak - 696 769 352.

* Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności - Anną Kubiak - 698 320 711.

 

Dyrektor PCPR w Krotoszynie zwraca się z prośbą do mieszkańców, by ze względu na zaistniałą po pożarze sytuację (zniszczone mienie oraz ograniczenia lokalowe) załatwiać obecnie, zarówno osobiście jak i telefonicznie, jedynie pilne sprawy!

 

Za utrudnienia przepraszamy.